Warsztaty Terapii Zajęciowej
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu

Wydarzenia

12.02.2015
10-lecie WTZ

W czwratek, 12 lutego, w sali bankietowej \"Galeria\" odbyła się uroczystość z okazji dziesiątej rocznicy powstania naszych Warsztatów.

Uroczystość poprowadziła nasza Pani kierownik Urszula Różyło-Nicka, wraz z prezesem naszego Stowarzyszenia panem Arkadiuszem Żądło - serdeczne podziękowania złożyli na ręcę wszystkich \"Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych\", którzy swoją pomocą wspierali działalność naszej placówki.

Podczas gali wszyscy dokładaliśmy wszelkich starań aby zaproszeni goscie dobrze się bawili i miło wspominali nasze \"Świeto\". Wszyscy obecni na uroczystości mieli okazję obejrzeć nasze występy artystyczne oraz prezentację multimedialną, która była dla nas niczym \"podróż w czasie\" ukazując historię naszej placówki i wszystkich, którzy są z nią związani. Oczywiści na uroczystości nie mogło zabraknąć jubileuszowego torta oraz zabawy tanecznej przy muzyce. Ten wyjątkowy dla nas dzień był pełen radości, wzruszeń i nadziei. Na pewno na zawsze pozostanie w naszych sercach wspomnienie tych wspaniałych wspólnie spędzonych chwil.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu - Warsztaty Terapii Zajęciowej

Al. Tysiąclecia 32D/3, 59-700 Bolesławiec

Tel. (0-75) 735 26 12