Warsztaty Terapii Zajęciowej
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu

Wydarzenia

02.06.2009
Impreza integracyjna w Wojsku

Dnia 30 maja 2009r. odbył się festyn integracyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej "Comando", 23. Śląską Brygadę Artylerii oraz Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu Warsztaty Terapii Zajęciowej.

Impreza odbyła się na terenie Jednostki Wojskowej w Bolesławcu. Przybyli na nią zaproszeni goście, m. in. Starosta Bolesławiecki - Cezary Adam Przybylski oraz Wicestarosta Bolesławiecki - Stanisław Chwojnicki, który jednocześnie był inicjatorem tego spotkania. Przybyli również zaproszeni goście z Poznania - uczestnicy i pracownicy z najstarszego w Polsce Warsztatu Terapii Zajęciowej z Wir koło Poznania. Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, zarówno z Wir jak i z Bolesławca mieli okazję wspólnie brać udział w konkurencjach sportowych zorganizowanych przez wojsko, poznali sprzęt wojskowy, jego obsługę i działanie.

Po zakończonej imprezie w Wojsku uczestnicy WTZ z Wir odwiedzili nasze warsztaty, oglądali wykonane przez naszych podopiecznych prace, wymieniali się swoimi doświadczeniami, umiejętnościami. Wizyta gości sprawiła nam dużą radość i na długo zapadnie w naszej pamięci.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu - Warsztaty Terapii Zajęciowej

Al. Tysiąclecia 32D/3, 59-700 Bolesławiec

Tel. (0-75) 735 26 12