Warsztaty Terapii Zajęciowej
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu

Wydarzenia

27.11.2009
Mikołajki z "Commando" 2009

Dnia 26.11.2009r nasi podopieczni na zaproszenie Pana Stanisława Chwojnickiego-Wicestarosty Bolesławieckiego po raz kolejny wzięli udział w nietypowych Mikołajkach, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej "Commando".

Podczas uroczystości wszyscy mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z broni krótkiej i długiej, rzutu granatem, rzutu nożem, rozkładaniu i składaniu karabinu maszynowego oraz pompowaniu czaszy spadochronu. Wszystkim zgromadzonym przygrywała Orkiestra Zespołu Szkół Ekonomiczno - Technicznych z Rakowic Wielkich.

W trakcie zajęć nie zabrakło także tradycyjnej wojskowej grochówki, kiełbaski z grilla i różnego rodzaju słodkości. Na zakończenie imprezy Święty Mikołaj wręczył wszystkim tradycyjne paczki ze słodyczami. Na twarzach uczestników tego niesamowitego spotkania wciąż widniały uśmiechy. Wszyscy bardzo się cieszyli z imprezy , na której mogli spotkać swoich kolegów i koleżanki, sportowo rywalizować oraz poznać tajniki sztuk militarnych.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu - Warsztaty Terapii Zajęciowej

Al. Tysiąclecia 32D/3, 59-700 Bolesławiec

Tel. (0-75) 735 26 12