Warsztaty Terapii Zajęciowej
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu

Wydarzenia

19.01.2010
X Spotkanie Opłatkowe z Biskupem

Dnia 16.01.2010r. po raz dziesiąty w Naszym mieście zostało zorganizowanie spotkanie Opłatkowe z Biskupem dla osób Niepełnosprawnych.

Organizatorami uroczystości było Starostwo Powiatowe w Bolesławcu i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, przy współpracy z rzeszą wolontariuszy. Na uroczystość przybyło ponad tysiąc osób z rejonu powiatu bolesławieckiego i lwóweckiego. Na scenie zaprezentowały się także występy artystyczne przygotowanie przez osoby niepełnosprawne. Wśród wybitnych artystów nie zabrakło również podopiecznych naszych warsztatów, którzy uroczystość uświetnili występem wokalnym.

Po części artystycznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Wspomnienie Opłatka", w którym wyróżnienie otrzymała nasza uczestniczka Joanna Potocka. Podczas uroczystości tradycyjnie już można było obejrzeć wystawę prac plastycznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne z różnych placówek. Całej uroczystości towarzyszyła wspaniała atmosfera. Dla wszystkich osób, które przybyły na to spotkanie były to wyjątkowe chwile, pełne wzruszeń, radości i uśmiechu.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu - Warsztaty Terapii Zajęciowej

Al. Tysiąclecia 32D/3, 59-700 Bolesławiec

Tel. (0-75) 735 26 12