Warsztaty Terapii Zajęciowej
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu

Wydarzenia

16.02.2011
Starosta podziękował wszystkim niepełnosprawnym za uczestnictwo i udział w spotkaniu opłatkowym

Dnia 10.02.2011r. w starostwie powiatowym odbyło się spotkanie, na którym Starosta Cezary Przybylski podziękował wszystkim niepełnosprawnym za uczestnictwo i udział w XI Spotkaniu Opłatkowym.

Artyści z Warsztatów Terapii Zajęciowej postanowili podziękować śpiewająco. Piosenki wykonane przez Joannę Paszkiewicz, Grzegorza Dębińskiego oraz Wioletę Kumoś przy współudziale opiekunki Agnieszki Orawiec wprowadziły wiele pozytywnej energii.

Pierwsza dedykacja muzyczna była przeznaczona dla wolontariuszy, zarówno tych z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu oraz uczniów bolesławieckich szkół. Druga dedykacja muzyczna była skierowana do urzędów, ośrodków pomocy społecznej, instytucji i sponsorów za pomoc rzeczową, finansową i organizacyjną okazaną podczas przygotowania opłatkowej uroczystości.

Podziękowano też mediom, Muzycznemu Radiu Jelenia Góra i Telewizji Lokalnej Azart- Sat za objęcie patronatem medialnym opłatkowego spotkania. Podziękowano również Telewizji Łużyce, Portalowi bolec.info, gazecie Bolec.info, portalowi OtoBolesławiec.pl, Ekspresowi Bolesławieckiemu, Gazecie Wojewódzkiej, Gazecie Wrocławskiej oraz Nowinom Jeleniogórskim za zainteresowanie i publikacje na temat opłatkowej uroczystości. Trzecia dedykacja muzyczna została skierowana do szkół i nauczycieli, organizacji pozarządowych, parafii oraz wszystkich, którzy wnieśli artystyczny wkład w spotkanie.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu - Warsztaty Terapii Zajęciowej

Al. Tysiąclecia 32D/3, 59-700 Bolesławiec

Tel. (0-75) 735 26 12