Warsztaty Terapii Zajęciowej
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu

Wydarzenia

25.05.2011
"Dzień sprawności motorycznych"

Dnia 24.05.2011r. o godz. 10:00 Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wzięli udział w Regionalnych Igrzyskach Lekkoatletycznych zorganizowanych przez Powiatiowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu, współorganizatorami było Starostwo Powiatowe w Bolesławcu oraz Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu.

Jak co roku celem zawodów było eksponowanie swoich możliwości motorycznych, rozwijanie sprawności fizycznej, integracja uczestników ze środowiskiem oraz motywacja uczestników do wysiłku fizycznego. Z naszej placówki udział w zawodach wzięło 9 osób, drużyna w składzie: Joanna Jaworska, Barbara Rydzak, Zbigniew proń, Władysław Obrzut, Jarosław Obrzut, Przemysław Obrzut, Sławomir Niedźwiedziuk, Piotr Skóra, Sławomir Marek.

Nasi zawodnicy wystartowali w takich konkurencjach jak: rzut do celu, rzut ringiem, wyścig w tunelu, bieg na 60m, bieg na 800m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Uczestnicy świetnie sie bawili i nie wynik był najważniejszy ale świetna atmosfera i dobra zabawa.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu - Warsztaty Terapii Zajęciowej

Al. Tysiąclecia 32D/3, 59-700 Bolesławiec

Tel. (0-75) 735 26 12