Warsztaty Terapii Zajęciowej
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu

Wydarzenia

12.02.2013
Konwój Muszkieterów

Od kilku lat Fundacja Muszkieterów udziela wsparcia różnego rodzaju placówkom opiekuńczo - wychowawczym i ośrodkom pomocy społecznej z miast, w których działają supermarkety Intermarche i Bricomarche.

W tym roku szczęśliwy los uśmiechnął się do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bolesławcu, które otrzymały 3.500 zł. Uroczyste przekazanie tej kwoty miało miejsce 24 stycznia 2013r. w Teatrze Starym w Bolesławcu. Symboliczny czek na ręce Pani Kierownik WTZ - Pani Justyny Ziółkowskiej wręczył Prezes Zarządu Intermarche w Bolesławcu - Pan Łukasz Dudzic. Otrzymane pieniądze po części pokryją wyjazd uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej na wymarzoną wycieczkę.

Po wręczeniu czeku miłą niespodzianką dla zaproszonych gości, m.in. z Domów Środowiskowych oraz Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu, było przedstawienie wystawione przez Teatr "Wariate" z Poznania. Dotyczyło tematyki bożonarodzeniowej. Występ aktorów został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Wielką radością dla przybyłych osób niepełnosprawnych była możliwość występu na scenie, a także udział w różnego rodzaju konkursach przygotowanych przez aktorów. Na zakończenie każdy uczestnik wydarzenia otrzymał słodką niespodziankę w postaci czekoladowych cukierków.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu - Warsztaty Terapii Zajęciowej

Al. Tysiąclecia 32D/3, 59-700 Bolesławiec

Tel. (0-75) 735 26 12